Trónok Harca

„Ha a hatalmasok játszmáját játszod, győzöl vagy meghalsz. Nincs középút.”
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Köszöntő

Üdvözlünk Westeros világában!
Mielőtt elmerülnél a cselszövések és intrikák tengerében, kérlek nézz körül!

Kiindulópont
Játéktörvény
Krónikák
Fogadó az akasztott emberhez

Ha kérdésed van eléred a staffot az oldalon, vagy a
staffgot@gmail.com címen

Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» CAELESTIS INFERNUM
Arya Stark EmptyVas. 09 Aug. 2015, 11:19 by Vendég

» Akarsz-e játszani? - Játékostárskereső
Arya Stark EmptyKedd 07 Júl. 2015, 22:45 by Braomos Jeroalath

» Daenerys & Euron ~ The Dragon Queen meets the Crow's Eye
Arya Stark EmptyPént. 03 Júl. 2015, 17:11 by Daenerys Targaryen

» Braomos Jeroalath
Arya Stark EmptyHétf. 29 Jún. 2015, 18:03 by Drogon

» Solarah FRPG
Arya Stark EmptySzer. 24 Jún. 2015, 23:12 by Vendég

» Folyosók
Arya Stark EmptyKedd 23 Jún. 2015, 00:27 by Darron Lannister

» Vásártér
Arya Stark EmptyHétf. 22 Jún. 2015, 22:04 by Darron Lannister

» Udvar
Arya Stark EmptyHétf. 22 Jún. 2015, 11:08 by Margaery Tyrell

» Gyakorlótér
Arya Stark EmptyHétf. 22 Jún. 2015, 10:03 by Margaery Tyrell

Cbox
Arya Stark Orgpwtnxy7mzsjriuman

Megosztás
 

 Arya Stark

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Arya Stark


Arya Stark


Hozzászólások száma : 3
Tartózkodási hely : Folyóvidék

Arya Stark Empty
TémanyitásTárgy: Arya Stark   Arya Stark EmptyVas. 19 Ápr. 2015, 00:20








KARAKTER NEVE

Arya Stark



ÉLETKOR

10



HÁZ

Stark



LOJALITÁS

Stark



PB

Maisie Williams




-ARYA! MÁR MEGINT MIT MŰVELTÉL!? AZONNAL TÜNTESD EL EZT A SZÖRNYET!-

A mai nap a szokásosnál is korábban keltem fel. Egy újabb aprósággal szerettem volna  megajándékozni a nővéremet. Már este lefekvés előtt eszembe jutott ez a remek ötlet,  amitől még aludni sem tudtam rendesen. Még a kakasok sem kiáltottak fel,mikor én már a lépcsőkön rohantam lefelé ütött, kopott öltözékemben. Sosem szerettem azokat a lányos ruhákat, amiket folyton rám akarnak aggatni.
A folyosókon senkivel sem találkozom csak a szolgálókkal, akik már megszokták a kora reggeli csínytevéseimet. Azonnal a baromfi udvarba siettem, hogy elkaphassam a kakast. Futkározni kezdtem össze-vissza, néha elcsúsztam a sárban ezzel még jobban összepiszkolva a ruhámat, de a kitartásom, a türelmem meghozta az eredményt. Erősen szorítottam magamhoz a kakast, hogy ki ne ugorjon a kezeim közül. Sietős léptekkel indultam vissza Sansa szobájához, hogy utána óvatosan kinyitva az ajtót betegyem a kakast hozzá. Csak miután bezártam az ajtaját nevettem el magam halkan, de nem maradhattam sokáig mert...

-ARYA!!!! ...-

Azonnal rohanni kezdtem a szobám felé, hogy gyorsan visszabújjak az ágyamba, mintha mi sem történt volna. Már majdnem ott voltam, mikor az utolsó kanyarban valakibe szó szerint belefutottam. A nagy lendületnek köszönhetően éppen a föld felé estem volna, ha egy erős kéz meg nem ragadja a karom. Csak mikor ismét lábamon állok pillantok fel megmentőmre. Egy széles mosoly terül el arcomon, ahogy Jon nézz le rám.

-Már megint mint műveltél kis húgom?-Teszi fel a szokásos kérdését megborzolva hajam. Én válasz helyett csak nyakába ugrok és szorosan megölelem.

-ARYA! Merre vagy, te ostoba!-Hallani lehet a közeledő léptek zaját, amire azonnal felfigyelek. Miután Jon letesz a földre megragadom a karját és húzni kezdem, hogy ő is velem tartson.
-Gyere! Nem láthat meg!-Azzal ismét rohanni kezdek, továbbra is a szobám felé, aminek az ajtaját be is zárom, miután bátyámmal beléptünk rajta. Ismét elfog a nevetés, de most már testvéremmel együtt nevetek fel.
-Én nem csináltam semmit!... De azt hiszem ma reggel a kakas mintha Sansa szobájából kukorékolt volna!-Nézek fel rá hatalmas mosollyal az arcomon. Ő erre csak megrázza a fejét, majd ismét összeborzolja a hajam és szépen kisétál a szobámból, hogy visszatartsa feldühödött nővéremet.

Vissza az elejére Go down
Szürke Szél


Szürke Szél


Hozzászólások száma : 114

Arya Stark Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arya Stark   Arya Stark EmptyHétf. 20 Ápr. 2015, 11:01

Kedves Arya!

Üdvözöllek köreinkben Smile

Arya Stark 2nulgsl
Vissza az elejére Go down
 

Arya Stark

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Sansa és Arya szobája
» Farkasnevelde Arya&Robb ~ a múltban
» Stark-ház
» Robb Stark
» Sansa Stark

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Trónok Harca :: Karakterek :: Elfogadott karakterek-