Trónok Harca

„Ha a hatalmasok játszmáját játszod, győzöl vagy meghalsz. Nincs középút.”
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Köszöntő

Üdvözlünk Westeros világában!
Mielőtt elmerülnél a cselszövések és intrikák tengerében, kérlek nézz körül!

Kiindulópont
Játéktörvény
Krónikák
Fogadó az akasztott emberhez

Ha kérdésed van eléred a staffot az oldalon, vagy a
staffgot@gmail.com címen

Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» CAELESTIS INFERNUM
Udvar                                     EmptyVas. 09 Aug. 2015, 11:19 by Vendég

» Akarsz-e játszani? - Játékostárskereső
Udvar                                     EmptyKedd 07 Júl. 2015, 22:45 by Braomos Jeroalath

» Daenerys & Euron ~ The Dragon Queen meets the Crow's Eye
Udvar                                     EmptyPént. 03 Júl. 2015, 17:11 by Daenerys Targaryen

» Braomos Jeroalath
Udvar                                     EmptyHétf. 29 Jún. 2015, 18:03 by Drogon

» Solarah FRPG
Udvar                                     EmptySzer. 24 Jún. 2015, 23:12 by Vendég

» Folyosók
Udvar                                     EmptyKedd 23 Jún. 2015, 00:27 by Darron Lannister

» Vásártér
Udvar                                     EmptyHétf. 22 Jún. 2015, 22:04 by Darron Lannister

» Udvar
Udvar                                     EmptyHétf. 22 Jún. 2015, 11:08 by Margaery Tyrell

» Gyakorlótér
Udvar                                     EmptyHétf. 22 Jún. 2015, 10:03 by Margaery Tyrell

Cbox
Udvar                                     Orgpwtnxy7mzsjriuman

Megosztás
 

 Udvar

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Drogon


Drogon


Hozzászólások száma : 326
Tartózkodási hely : Essos

Udvar                                     Empty
TémanyitásTárgy: Udvar    Udvar                                     EmptyCsüt. 28 Jún. 2012, 16:43

Csendes távol a város zajától.

Udvar                                     Images?q=tbn:ANd9GcRDWGymyxe7T4bhI2WSYZ4oW3ckRnRLgO92L9K43x06CsJFSjJUqZ_Nm1nkNQ
Vissza az elejére Go down
Ser Loras Tyrell


Ser Loras Tyrell


Hozzászólások száma : 12

Udvar                                     Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar    Udvar                                     EmptyPént. 15 Május 2015, 14:14

They don't need to understand...

Királyvár forgata nem éppen az a dolog amire a legjobban vágyom, még akkor sem ha a húgom kíséretének tagja vagyok, és a feketevízi csata egyik túlélője. Az sem javít a kedélyállapotomon, hogy még mindig nem bosszultam meg szeretett királyom halálát, mert nekem ő volt az igazi király, nem ez a szőke gyerekkirály, akihez a húgom éppen hozzámenni készül. Semmit nem tud az uralkodásról, és ha a pletykák igazak, amiket tanácsos ugye nem meghallani, akkor nem is csoda hogy a vérfertőzés okán ilyen agresszív jellemferdülés forduljon elő. Semmire nem tartom a kölyköt, de mégis meg kell adnom neki a tiszteletet, mivel a húgom férje lesz, és az ő szolgálatára esküdtem fel, amikor elnyertem a fehér köpenyt, hogy a testőrség tagja lehessek.
Most nem vagyok szolgálatban, így az udvar felé igyekszem, ahol a húgom szokott ilyen tájban sétálni és azt remélem találkozhatok vele, ebben a hatalmas kastélyban. Igazán jólesne társasága üdítő ereje, a lovagok és zászlóhordozók fecsegéseitől már zsong a fejem is, és mindig csak ugyanazokat a nótákat fújják, amikre a legkevésbé sem vagyok kíváncsi. Amikre viszont igen, azoknak nem adok hangot, még a nyakamon szeretném a fejem tartani.
Beválik a reménykedésem és megpillantom szépséges húgom, amint egyedül üldögél, és közelebb megyek, őszinte mosolyt küldök felé.
- Margaery húgom, gyönyörű vagy ma - bókolok neki, de ez nem üres kijelentés, tényleg nagyon szépnek látom. És sajnálom hogy Renly nem tudta ezt meglátni benne.


Vissza az elejére Go down
Margaery Tyrell


Margaery Tyrell


Hozzászólások száma : 19
Tartózkodási hely : Királyvár

Udvar                                     Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar    Udvar                                     EmptyHétf. 22 Jún. 2015, 11:08

A háború olyan mint egy tomboló vihar. Már messziről látod, ahogy közeledik, sokak szívébe rettegést ültet, és sosem tudhatod, ki lesz a következő áldozata. Ám aki nem fél a sötétségtől, az ki tudja használni, hogy mindenki másra figyel. Akár csak a dalnokok és bűvészek: nem az a lényeg, amit látsz, hanem amire figyelsz.
Renly baratheont sokan támogatták, mert szerették az emberek. Robb Starkot is azért követik az északiak, mert becsületes embernek tartják. Ha túl akarjuk élni a harcokat, és talpon akarunk maradni, nekünk is meg kell nyernünk a népet, s erre nem a rettegés a legjobb mód.

Figyelem, ahogy az udvaron nyüzsögnek az emberek. Mindenki a saját dolgát intézi. Mintha nem lenne fontosabb a világon, mint az istálló kipucolása, vagy a cipó beszerzése. Egy álomba ringatják magukat, s az álmukat mi írjuk.
Ide menekültem, mielőtt találkozom a királlyal. Joffrey nehéz eset, de le akar nyűgözni. Ameddig pontosan azt látja, amit szeretne, addig elégedett lesz. S ameddig a király elégedett, nem fog több fej lógni a várkapun.


- Loras, fivérem. Azt hittem, te is kilovagoltál ma katonákkal. - üdvözlöm bátyámát egy arccsókkal, majd visszaülök az árnyékos padra. Aggódva hozzáteszem:
- Csak nincs valami gond?
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Udvar                                     Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar    Udvar                                     Empty

Vissza az elejére Go down
 

Udvar

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Udvar
» Udvar
» Udvar
» Udvar

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Trónok Harca :: Játéktér :: Koronaföldek :: Királyvár :: A Vörös Erőd :: Maegor Erődje-