Trónok Harca

„Ha a hatalmasok játszmáját játszod, győzöl vagy meghalsz. Nincs középút.”
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Köszöntő

Üdvözlünk Westeros világában!
Mielőtt elmerülnél a cselszövések és intrikák tengerében, kérlek nézz körül!

Kiindulópont
Játéktörvény
Krónikák
Fogadó az akasztott emberhez

Ha kérdésed van eléred a staffot az oldalon, vagy a
staffgot@gmail.com címen

Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» CAELESTIS INFERNUM
Folyosók                         EmptyVas. 09 Aug. 2015, 11:19 by Vendég

» Akarsz-e játszani? - Játékostárskereső
Folyosók                         EmptyKedd 07 Júl. 2015, 22:45 by Braomos Jeroalath

» Daenerys & Euron ~ The Dragon Queen meets the Crow's Eye
Folyosók                         EmptyPént. 03 Júl. 2015, 17:11 by Daenerys Targaryen

» Braomos Jeroalath
Folyosók                         EmptyHétf. 29 Jún. 2015, 18:03 by Drogon

» Solarah FRPG
Folyosók                         EmptySzer. 24 Jún. 2015, 23:12 by Vendég

» Folyosók
Folyosók                         EmptyKedd 23 Jún. 2015, 00:27 by Darron Lannister

» Vásártér
Folyosók                         EmptyHétf. 22 Jún. 2015, 22:04 by Darron Lannister

» Udvar
Folyosók                         EmptyHétf. 22 Jún. 2015, 11:08 by Margaery Tyrell

» Gyakorlótér
Folyosók                         EmptyHétf. 22 Jún. 2015, 10:03 by Margaery Tyrell

Cbox
Folyosók                         Orgpwtnxy7mzsjriuman

Megosztás
 

 Folyosók

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Drogon


Drogon


Hozzászólások száma : 326
Tartózkodási hely : Essos

Folyosók                         Empty
TémanyitásTárgy: Folyosók    Folyosók                         EmptyCsüt. 28 Jún. 2012, 16:21

A falak vastagok, a titkos járatoknak se szeri se száma, a folyosók sötétek, fáklyák világítják meg az ablaktalan szakaszokat.
Vissza az elejére Go down
Darron Lannister


Darron Lannister


Hozzászólások száma : 6
Age : 25
Tartózkodási hely : Királyvár

Folyosók                         Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosók    Folyosók                         EmptyKedd 23 Jún. 2015, 00:27

Félig előhúzom a kardomat, csak hogy egy mosollyal az arcomon visszatoljam a tokjába, amikor bebizonyosodik: a folyosón átsuhanó fekete árny csak egy rendkívül jól ápolt macska, vélhetően a trónörökösé vagy valamelyik nemes hölgyé. A józan ész azt diktálná, hogy ezen az éjszakán nem fenyeget semmi veszély, de hallottam, mit suttognak Renly Baratheon haláláról, emlékszem jól, mi történt Ser Stafford Lannister seregével az óvatlansága miatt. Nem azért lettem lovag és apám seregének parancsnoka, hogy azt keressem, hogyan tudnám elhárítani a rám bízott feladatokat. Aki járt háborúban, tudja, milyen drágán fizethet több ezer ember egyetlen őrszem álmatagságáért. Amúgy is mindig túl lelkiismeretes voltam, ha rám bíztak valamit. Mondják, a korral elkopik, de ha így van, remélem, nem érem meg.
Lassú léptekkel folytatom az utat az alsó szint folyosóin, aminek ma éjjel én vagyok az őrparancsnoka. Nem lakik itt senki igazán fontos, az én szobám is ezen a szinten van, de ettől még fontos a folyosó biztonsága, értelemszerűen innen lehet feljutni a felsőbb szintekre. Fel-felnézek a plafonra, ellenőrzök minden sarkot, sőt, még azt is végignézem, hogy az ablakok zárva vannak-e és sértetlenek.
Az egyik sarkon szembejön velem egy Lannister katona, akivel néhány szót váltok. Ahogy sejtettem, nem látott semmit, ami érdekes lett volna, leszámítva ugyanazt a macskát. Csendes, nyugodt éjszakánk van. Egy kicsit meleg is, kezd kényelmetlenné válni a vörös köpeny és a páncél.
Egy újabb sarok után aztán megtorpanok egy pillanatra, amikor egy fehér köpenyes alakot pillantok meg az egyik ablak előtt. Gyorsan felismerem a Viráglovagot, akit távolról már láttam a Feketevíznél vívott ütközetben. Talán akkor is felismerném, ha nem láttam volna még, a Királyi Őrség mindig vonzott, mindannyiukat felismerem. Tizennégy éves koromig az volt minden vágyam, hogy közéjük tartozhassak, de utána inkább lemondtam erről az álomról. Tudom, nem bírnám ki a gyengébbik nem társasága nélkül.
- Ezen a szinten minden rendben van, Ser Loras.- egy kicsit meghajtom a fejem a Viráglovag előtt. Bár ő a legfiatalabb és a legújabb tagja a Királyi Őrségnek, azt hiszem, Ser Jaime után ő az, akit a legnagyobb tisztelet illet meg a fehér köpenyesek közül.  Igaz, hogy Renly Baratheont követte, de ha Joffrey király megbocsájtott a Tyrelleknek, akkor nekem nincs jogom megkérdőjelezni őt. - Úgy tűnik, ez egy csendes éjszaka lesz.
Vissza az elejére Go down
 

Folyosók

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Folyosók
» Folyosók
» Folyosók
» Folyosók
» Folyosók

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Trónok Harca :: Játéktér :: Koronaföldek :: Királyvár :: A Vörös Erőd :: Maegor Erődje-