Trónok Harca

„Ha a hatalmasok játszmáját játszod, győzöl vagy meghalsz. Nincs középút.”
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Köszöntő

Üdvözlünk Westeros világában!
Mielőtt elmerülnél a cselszövések és intrikák tengerében, kérlek nézz körül!

Kiindulópont
Játéktörvény
Krónikák
Fogadó az akasztott emberhez

Ha kérdésed van eléred a staffot az oldalon, vagy a
staffgot@gmail.com címen

Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» CAELESTIS INFERNUM
Elveszett családtagok, barátok, ellenségek EmptyVas. 09 Aug. 2015, 11:19 by Vendég

» Akarsz-e játszani? - Játékostárskereső
Elveszett családtagok, barátok, ellenségek EmptyKedd 07 Júl. 2015, 22:45 by Braomos Jeroalath

» Daenerys & Euron ~ The Dragon Queen meets the Crow's Eye
Elveszett családtagok, barátok, ellenségek EmptyPént. 03 Júl. 2015, 17:11 by Daenerys Targaryen

» Braomos Jeroalath
Elveszett családtagok, barátok, ellenségek EmptyHétf. 29 Jún. 2015, 18:03 by Drogon

» Solarah FRPG
Elveszett családtagok, barátok, ellenségek EmptySzer. 24 Jún. 2015, 23:12 by Vendég

» Folyosók
Elveszett családtagok, barátok, ellenségek EmptyKedd 23 Jún. 2015, 00:27 by Darron Lannister

» Vásártér
Elveszett családtagok, barátok, ellenségek EmptyHétf. 22 Jún. 2015, 22:04 by Darron Lannister

» Udvar
Elveszett családtagok, barátok, ellenségek EmptyHétf. 22 Jún. 2015, 11:08 by Margaery Tyrell

» Gyakorlótér
Elveszett családtagok, barátok, ellenségek EmptyHétf. 22 Jún. 2015, 10:03 by Margaery Tyrell

Cbox
Elveszett családtagok, barátok, ellenségek Orgpwtnxy7mzsjriuman

Megosztás
 

 Elveszett családtagok, barátok, ellenségek

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Drogon


Drogon


Hozzászólások száma : 326
Tartózkodási hely : Essos

Elveszett családtagok, barátok, ellenségek Empty
TémanyitásTárgy: Elveszett családtagok, barátok, ellenségek   Elveszett családtagok, barátok, ellenségek EmptySzer. 27 Jún. 2012, 13:21

Ha valaki nagyon hiányzik, akkor itt feladhatsz egy hirdetést, hogy keresed a következő mintha szerint:

Név : akit keresel
Avi alany : akit szeretnél a képen látni (vagy leírás, hogy miként nézzen ki)
Jellem: ez egyértelmű
Viszony: milyen viszonyban van a két karakter egymással?


Kód:
[size=18][color=#FFDEAD][font=Harlow Solid Italic][b] Név[/b] [/font][/color][/size]: akit keresel
[font=Harlow Solid Italic][color=#FFDEAD] [size=18][b]Avi alany[/b][/color] [/font][/size]: akit szeretnél a képen látni (vagy leírás, hogy miként nézzen ki)
[font=Harlow Solid Italic][b][color=#FFDEAD][size=18] Jellem:[/b][/font] [/color][/size]ez egyértelmű
[font=Harlow Solid Italic] [b][color=#FFDEAD][size=18]Viszony[/b]:[/font] [/color][/size]milyen viszonyban van a két karakter egymással?
Vissza az elejére Go down
Ser Alesir Silverwood


Ser Alesir Silverwood


Hozzászólások száma : 4

Elveszett családtagok, barátok, ellenségek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elveszett családtagok, barátok, ellenségek   Elveszett családtagok, barátok, ellenségek EmptyPént. 04 Júl. 2014, 02:07

Elveszett családtagok, barátok, ellenségek Tumblr_static_7sqxyy0q99k4oos00wcc008wg
Név : Rickard Silverwood
Avi alany : Douglas Booth vagy valami afféle
Jellem: Westerosi nemes. Nem vet meg semmilyen aljas dolgot a céljai elérése érdekében ugyanakkor megfontolt hidegszámító. Leginkább önmaga érdekeit nézi a szem előtt, ám ezen érdekei szorosan összefűződnek a család érdekeivel így azt is segíti a feljebb jutásban azon a bizonyos létrán.

Viszony Mint hogy én apródként szolgáltam több mint fél életemet a családomtól távol nem sokat találkoztam a testvéreimmel, azonban néha összetalálkoztunk, és nem éppen a testvéri szeretet az, ami összeköt minket. Jeges és rideg a viszonyunk.  A családon kívüliek előtt persze megtartjuk a testvérek szerepét, ám ez hazugság. Én tudom róla hogy egy gátlástalan alantas jószág, ő pedig pontosan tudja, hogy e miatt megvetem őt és nem mellesleg nem is titkolja, hogy megveti azt, ami vagyok a tisztességes lovag.
Vissza az elejére Go down
 

Elveszett családtagok, barátok, ellenségek

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Trónok Harca :: Túl a játéktéren :: Keresem a...-