Trónok Harca

„Ha a hatalmasok játszmáját játszod, győzöl vagy meghalsz. Nincs középút.”
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Köszöntő

Üdvözlünk Westeros világában!
Mielőtt elmerülnél a cselszövések és intrikák tengerében, kérlek nézz körül!

Kiindulópont
Játéktörvény
Krónikák
Fogadó az akasztott emberhez

Ha kérdésed van eléred a staffot az oldalon, vagy a
staffgot@gmail.com címen

Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» CAELESTIS INFERNUM
Hero Lewin EmptyVas. 09 Aug. 2015, 11:19 by Vendég

» Akarsz-e játszani? - Játékostárskereső
Hero Lewin EmptyKedd 07 Júl. 2015, 22:45 by Braomos Jeroalath

» Daenerys & Euron ~ The Dragon Queen meets the Crow's Eye
Hero Lewin EmptyPént. 03 Júl. 2015, 17:11 by Daenerys Targaryen

» Braomos Jeroalath
Hero Lewin EmptyHétf. 29 Jún. 2015, 18:03 by Drogon

» Solarah FRPG
Hero Lewin EmptySzer. 24 Jún. 2015, 23:12 by Vendég

» Folyosók
Hero Lewin EmptyKedd 23 Jún. 2015, 00:27 by Darron Lannister

» Vásártér
Hero Lewin EmptyHétf. 22 Jún. 2015, 22:04 by Darron Lannister

» Udvar
Hero Lewin EmptyHétf. 22 Jún. 2015, 11:08 by Margaery Tyrell

» Gyakorlótér
Hero Lewin EmptyHétf. 22 Jún. 2015, 10:03 by Margaery Tyrell

Cbox
Hero Lewin Orgpwtnxy7mzsjriuman

Megosztás
 

 Hero Lewin

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Hero Lewin


Hero Lewin


Hozzászólások száma : 5

Hero Lewin Empty
TémanyitásTárgy: Hero Lewin   Hero Lewin EmptySzer. 06 Május 2015, 21:35








Hero Lewin



15



Lewin (utolsó sarj)



Lewin, Reed, Stark



Robbie Kay




– Lord Lewin! –sietve tört be a sátramba Normund, és arra se volt időm, hogy a takarót magunkra rántsam. Ethan elvörösödve szedelőzködött, öltözött fel, és szaladt ki a sátorból. Ökölbe szorult kezem, és haraggal telt tekintettel meredtem a fattyúra.
– Megmondtam, hogy ne szólíts Lordnak, és legközelebb kérj engedélyt, hogy beléphess. Tudod te, hogy mit zavartál meg? El akarod veszíteni a fejedet Normund? –hiába volt a bácsikám törvényen kívüli fia, képtelen lennék lefattyúzni. Kora ellenére az egyik legjobb íjász és kardforgató, ezért is szerencsés, hogy életben maradt… meg én is. Tekintetem enyhülést sugárzott, leginkább azért voltam mérges, mert megzavart Ethannel. Tudják, nem titkolom, hogy milyen a kapcsolatom vele, és ők sem kérdőjelezik meg. Normund közben hebegett-habogott, és elszégyellve állt az ágyamnak nevezett valami előtt.
– Sajnálom Lord… –morgás hagyta el az ajkaimat, beléfojtva a többi szót. Nagyot nyelt, majd folytatta. – Akarom mondani Hero. Engedély nélküli belépésemre nincs mentségem, de hírem nem tűr halasztást. Atyám visszatért a felderítésből, megtalálta Lord Stark táborát. –arcán mosoly terült el, jómagam megnyugodva sóhajtottam. Végre… annyi menetelés és szörnyűség után rátaláltunk Robb Starkra, Észak királyára. Nem maradt semmim se, így nincs más, minthogy segítsem céljában, és remélhetőleg ő is segíteni fog megbosszulni a Greyjoyok árulását.
– Köszönöm, kérlek add át Atyádnak is a köszönetem, reggel személyesen is megteszem. Most pedig elmehetsz, küldd vissza Ethant, és senki ne merjen megzavarni. –szó nélkül meghajolt a hírnök, kilépett a sátorból, és perceken belül a kiszaladt ifjú tért be. Magamhoz intettem, mosolyogva ült bele az ölembe. Kezeim derekára siklottak, és szemeibe néztem. Az övéiben még mindig azt láttam, hogy menten elsüllyedne szégyenében. Megértem, rajtam kívül semelyikük nem látta ruha nélkül…
– Reggel továbbállunk, de ezt nem kell mondanom, tudom, hogy hallgatóztál. –soha nem voltak titkaim előtte, együtt nőttünk fel… talán ez az oka annak, hogy szeretem.
– De Uram…
– Ne szólíts Uramnak Ethan, hányszor mondjam még!? –tudom, hogy ezentúl Lord vagyok, de melyik föld felett uralkodok? Az felett, amelyiket felperzselték a Greyjoyok? Ott aztán nehéz lenne… Időközben vízszintesbe kerültünk, ruhátlanul és gátak nélkül. – Csatlakozunk Lord Stark seregéhez, de szükségem van a segítségedre. Reggel mindent elmondok, de most folytassuk, amit megzavartak. –vigyorogva szemléltem ajkait, és Ethannek se kellett kétszer mondani: egy csók az ajkakra, majd a nyakra, és…

Vissza az elejére Go down
Ser Loras Tyrell


Ser Loras Tyrell


Hozzászólások száma : 12

Hero Lewin Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hero Lewin   Hero Lewin EmptyHétf. 11 Május 2015, 20:05

Kedves Hero!

Nem csalódtam az előtörténetedben, és azt hiszem hogy Robb Stark nagyon fog örülni egy újabb szövetségesnek, de azért csak óvatosan... A Stark fejek alacsonyan hullanak manapság.

Elfogadva!
Vissza az elejére Go down
 

Hero Lewin

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Trónok Harca :: Karakterek :: Elfogadott karakterek-